Let balonem

Let balonem – informace o letu

Vyhlídkový let balonem trvá přibližně 1 hodinu dle podmínek na přistání. Na celou akci je všakVyhlídkové lety balonem nutno počítat cca 3 až 4 hodiny. Létáme v každém ročním období a kdekoliv v České a Slovenské republice. Místo startu však nejdříve konzultujte s pilotem.

Jak probíhá let balonem

Při jednotlivě prodaných letenkách naplňujeme koš balónu na 4 až 5 pasažérů u menších balónů, 6 až 8 pasažérů u větších balónů nebo 10 až 16 pasažérů u největšího balónu. Tzn., že mimo Vás poletí v balónu několik dalších pasažérů.

Doporučujeme sledovat námi vypsané plánované lety a v případě Vašeho zájmu o daný termín, místo startu, či žádanou velikost balónu si prosím rezervujte místo pro Vás. Můžete rovněž sami požádat o vypsání plánovaného letu a v případě přihlášení dalších pasažérů a naplnění koše na min. 4 pasažéry bude let uskutečněn dle Vašeho požadavku. 

Křest prvoletců

Po přistání probíhá křest prvoletců se šampaňským, pasažéři obdrží na památku certifikát o absolvování letu balónem. Během letu je povoleno fotit a natáčet. Pro větší skupinu lidí je možno letět dvěma a více balóny současně.

Odkud létáme

Mimo uvedené lokality v sekci startovní místa účtujeme cestovní náklady 14,-Kč/km na místo startu a zpět.

Naše společnost je držitelem povolení na letecké práce včetně vyhlídkových letů balónem, vydaným Úřadem pro civilní letectví České republiky (ÚCL). Máme již více než 15 let zkušeností s provozováním balónového létání. Létáme s novými, moderními balóny.

…. balón nepotřebuje žádné cesty, letiště, mosty, může létat prakticky kdekoliv.

                                 Nenechte si ujít tento nevšední zážitek !
Letenka může být exkluzivním dárkem k narozeninám, romantickým překvapením pro přítelkyni nebo odměnou obchodním partnerům…

Ale můžeme odstartovat kdekoliv dle Vašeho přání, pouze je  nutné případné startovní místo konzultovat nejdříve s pilotem.
Pro nestandardní startovní místo účtujeme cestovní náklady na místo startu a zpět 14,-Kč/km – v tomto případě je také třeba mít zakoupený samostatný let pouze pro Vaši skupinku osob a zajistit plochu pro start balonu včetně písemného souhlasu majitele plochy..

Podrobné informace a rezervace na:
skype: spuzevic,
tel.:     576 776 188,
tel.:     603 724 842,
ivotour@ubytovani-ivo.cz

Napsat komentář